O nás

Tesařské a sekernické práce

  roubené a zahradní stavby, terasy, pergoly, opravy historických dřevěných konstrukcí, dřevěný šindel, opravy a výroba sekernických výrobků
(mlýnská kola, dřevěné hřídele, dřevěné převodové ústrojí, aj.)

Střechy

kompletní realizace a rekonstrukce
montáž krytin dostupných na trhu
výroba a montáž veškerých plechových prvků střechy
(oplechování, žlaby, svody)

Zelené a ploché střechy

hydroizolace PVC fólií plochých střech, teras, balkónů, na které 
dokážeme položit tzv. zelenou střechu

Půdní vestavby

půdní vestavby zařídíme komplet, včetně spolupracujících firem a řemeslníků
(doporučíme projektanta, instalatéra, elektrikáře, aj.)

Ostatní

montáž střešních oken, ventilační turbíny, zahradní nábytek,
drobné zednické práce související se zakázkou, , aj.

Kdo jsme?

Jsme tesařská firma s více než 20 lety zkušeností, naší hlavní náplní je práce se dřevem a to jak v moderní, tak i v klasické podobě, které patří největší podíl. Nezáleží zda vlastníte barokní mlýn či betonovou garáž, postavíme jej či opravíme dle vašich přání a potřeb a to i včetně zelené střechy. 

Náš cíl

Naším cílem je zpracovat kompletní servis pro zákazníka. Od přípravných prací, dodávky materiálu, samotné realizace a následné údržby v co nejlepší kvalitě.

Co děláme?

Tesařské práce

Tesařství představuje velké množství manuální práce, kterou si částečně ulehčujeme moderními nástroji. V podstatě to jde pouze částečně a to při stavbě moderních domů. Při rekonstrukci historických objektů a konstrukcí, kde je nutné klasické zpracování řemeslných spojů, používáme klasické nástroje a postupy, které jsou manuálně a časově velice náročné.

Sekernické práce

Sekerník je v podstatě  tesař se specializací na vodní díla. Vyniká vysokou náročností a kvalitou zpracování dřeva. Mezi sekernické práce patří výroba mlýnských kol, hnacích zařízení, vybavení mlýnů, hamrů, pil a dalších vodních děl. V oblasti zpracování dřeva je sekernictví absolutní špička.

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce provádíme ze všech krytin prodávaných na našem na trhu. V případě zájmu pokryjeme Vaši střechu dřevěným šindelem vyrobeným přímo pro Vás na míru.

Ploché střechy

Na plochou střechu Vám provedeme hydroizolaci z PVC fólie svařované horkým vzduchem. Hydroizolaci provádíme také na balkony a terasy.

Zelené střechy

Zelené střechy přinášejí mnoho výhod. Zadržují vodu přirozeným způsobem, mají tepelně izolační účinky – brání před přehříváním střechy, chrání izolaci střechy před poškozením a působí jako zvuková izolace. Typická vlastnost těchto zelených střech je nehořlavost. Zelené střechy se dělí do více skupin podle provedení, zatížení a dalších  parametrů, o kterých Vám řekneme více při osobní konzultaci.

Ostatní

Montáže střešních oken, ventilačních turbín, montáž bezpečnostních prvků střech. Výroba zahradního nábytku, dřevěných  plotů a drobné truhlářské práce…